Pozdrav ze školy v přírodě den čtvrtý

Hodně štěstí Pavlíčku, hodně štěstí zdraví......písničkou a nakresleným obrázkem jsme popřáli kamarádovi, který právě na škole v přírodě slavil  narozeniny. Během dopoledne nám zapršelo a tak jsme  asistovali   p. učitelkám  při zdobení triček. Po svačince plnili úkoly skřítka Mecháčka a před obědem si všichni  zasportovali na hřišti za chatou. Odpoledne pro nás přijel autobus a odvezl nás do Kněždub na Selský domek se zvířátky. Tam jsme si to užívali !!! Nakrmili zvířátka, dřevěnými koníky odvezli obilí k mlynáři, který namlel mouku , zadělali jsme na těsto , upekli báleše, potřeli máslem a povidly, posypali mákem a pak se jen chutnalo !!!!! Mňam, to byla dobrota!!!! Posíláme fotečky z krásně prožitého dne. Zítra balíme a těšíme se na vás!!!!! Vaše šikovné děti !!!!!!!

Seznam alb