Paní ředitelko, děkujeme.

29. 7. 2018

Naši mateřskou školu opouští paní ředitelka Eva Javůrková. Odchází na zasloužený odpočinek.

Po studiích v Kroměříži sbírala pedagogické zkušenosti jako učitelka. Je to jako včera, co do MŠ U Rybiček přišla drobná, energická žena se spoustou snů a plánů, jak vytvořit pěkné prostředí stovkám dětí. Nezapomenutelné jsou její mažoretky, školní akademie, vystoupení pro veřejnost a besídky pro rodiče, které jsme pod jejím vedením připravovali. Vždy se snažila vycházet nám vstříc a pomoci nejen na pracovišti, ale i ve složitých životních situacích.

Děkujeme Vám, paní ředitelko, a přejeme Vám hodně zdraví a klidu na zaslouženém odpočinku.

Celý kolektiv MŠ U Rybiček.

VÝSLEDKY SPRÁVNÍHO ŘÍZENÍ O PŘIJETÍ K PŘEDŠKOLNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ K 1.9.2018 - ŠK. ROK 2018/2019

30. 5. 2018

Vážení rodiče, zveřejňuji výsledky přijímacího řízení na naší mateřské škole (viz. vývěska po rozkliknutí odkazu). Celkem se sešlo 52 žádostí k předškolnímu vzdělávání a naše MŠ má pouze 30 volných míst. Velice si vážíme Vašeho zájmu o naši  školičku, ale bohužel, nemůžeme všem žádostem  z kapacitních důvodů vyhovět.

Schůzka s rodiči přijatých dětí , na kterou Vám přijde pozvánka,  proběhne  26. 6. 2018 v 16 hodin. Zákonným zástupcům nepřijatých dětí bude poštou  zasláno  rozhodnutí o nepřijetí.

Eva Javůrková ředitelka MŠ

Zápis dětí do MŠ na školní rok 2018/2019

10. 4. 2018

Ředitelství mateřské školy Hustopeče, Na Sídlišti 5 vyhlašuje dne 17. května 2018  od 8.00 hod. do 12.00 hod zápis nových dětí.  Současně  bude  probíhat den otevřených dveří. V uvedený den si můžete prohlédnout prostory mateřské školy Na Sídlišti a MŠ Komenského, pohrát si s kamarády a zhlédnout práci s dětmi.
Při  této  příležitosti  zájemci o řádný zápis do MŠ předají žádost o přijetí dítěte, kterou si  mohou  stáhnout na těchto stránkách  v záložce Dokumenty.

Přijímací řízení probíhá v souladu se zákonem 500/2004 Sb. Správní řád a jeho rozhodovací lhůta je 30 dní.  Při přijímání dětí do mateřské školy vychází ředitelka z kritérií, uvedených v  následující  tabulce.

Po ukončení přijímacího řízení budou zveřejněna  registrační čísla přijatých dětí na webových stránkách školy a na vstupních dveřích MŠ.

Těšíme se na setkání s vámi

Eva Javůrková, ředitelka MŠ

Přání